modesbrilles

Kādi briļļu rāmji ir modē 2018./2019. gadā?

Modes apmales nākamā rudens-ziemas sezonā – tas ir gluds, miks stila, šarma un elegances. Un šeit praktiski var nosaukt ne visi modeļi. Stils oversize ir stingri iesakņojusies modes tendencēm, un būtu dīvaini, ja viņš apceļoja aksesuāri pusi.

Briļļu rāmji, briļļu oversize šodien neparasti aktuāli. Tie padara skatienu izteiksmīgu un atvērtu, pievieno sievietes tēlam skumīgumu. Turklāt, brilles ir ļoti praktisks, jo masveida stikla droši aizsargā acis no saules stariem.

Neiziet no modes krāšņi ietvars, “kaķa acs” — simbioze klasikas un retro. Tendence vienkāršas monohromatiskas brilles mērenu, neitrālos toņos. Meitenēm, kurām līdzīgas apmales, šķiet, ir pārāk pieticīgs, stilisti iesaka iepazīties ar papildierīci ar  apdruku, marmora dizainu un maziem fliteriem.

Bez apmales brilles – spilgta tendence, uzsprāgusi pāris sezonas atpakaļ. 2019 gada viegls viegls dizains nav gatavojas ieņemt pozīciju un guvis panākumus pie meitenēm, kam patīk neordināri aksesuāri.

Nenoliedzams sezonas must have – šauras brilles, un pēdējie seansi slaveniem dizaineriem daiļrunīgi liecina par šo faktu. To aktualitāte, ar viedokļa modes neizraisa nekādas šaubas, bet tās praktiskums ir zem lielas jautājuma zīmes – pārāk daudz, lai tās miniatūras. Tomēr, lai gada vēsajā laikā tas ir piedodams – rudens nav bieži lutina mūs ar saulīti.

Apaļas brilles – stilīgs retro variants, kas ir lielākajai daļai sieviešu. Parasti to izvēlas vērienīgu skaitļi, kas vēlas izteikt individualitāti jebkādā veidā….

About the author

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *