redesparbaude

Kāpēc un cik bieži jāpārbauda redze

Redzi, ir nepieciešams periodiski pārbaudīt, pat tad, ja nav nopietnu iemeslu bažām. Lieta tāda, ka lielākā daļa cilvēku bieži vien izjūt redzes pasliktināšanās simptomi, bet ne tiem piešķir lielu vērtību, norakstot to uz kopējo pārpūle vai acu nogurumu pēc ilgstoša darba pie datora. Un dažreiz samazina redzes nav tik acīmredzams un izpaužas kā paaugstināta acu noguruma un galvassāpju, tāpēc cilvēks var pat nezināt, ka būtu jāvēršas pie ārsta. Savlaicīgi iesākto ārstēšanas vai korekcijas var palīdzēt saglabāt redzes asumu un saglabāt acu veselību.

Kāpēc pārbaudīt redzi vajag regulār

Pat tad, ja jūs nejūtat nekādu problēmu ar redzi, ir vērts iziet apskati pie ārsta-oftalmologa. Tas nepieciešams, lai savlaicīgi noteiktu, nenotiek vai redzes asuma samazināšanās un vai ir vajadzīga tā korekcija. Arī regulāras pārbaudes ļaus kontrolēt, vai nav kādu slimību un darbības traucējumu acīm. To rašanās gadījumā, būs iespējams turpināt ārstēšanu agrīnā stadijā, kas nozīmē, un samazināt sekas un riskus attiecībā uz acu veselību.

Tiem, kam jau ir samazināts redzes asums, periodiskās pārbaudes ļaus izsekot steidzamība ir piešķirta redzes korekcijas un samazināt to tālāku kritumu un acu pārslodze sakarā ar nepareizu korekciju.

Ja jums ir jebkādas acu slimību vai sarežģījumu regulāri oftalmoloģisko apskate ir obligāta, lai ārstētu un saglabāt acu veselību.

Cik bieži jāpārbauda redze, ja ar to nav problēmu

Obligāti ir jāapskata bērnus uzreiz pēc dzimšanas, pusgadu, 3 gadus, pirms viņi iet uz skolu. Skolēniem, kam seko iziet redzes pārbaudi katru gadu. Daudzi acu saslimšanas, redzes traucējumi un samazinot to par redzes rodas jau bērnībā, un, nodrošinot savlaicīgu un pareizu ārstēšanu viņi var būt pilnībā jāpielāgo.

Pieaugušajiem no 18 līdz 64 gadiem, kuriem nav problēmas ar redzi, ir jāapmeklē oftalmologs reizi 2 gados, lai veiktu profilaktisko apskati. Kā vecākā gadagājuma cilvēkiem pēc 65 gadiem, ir nepieciešams pārbaudīt redzi 1 reizi gadā.

About the author

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *