imidza

Brilles imidžam – kāpēc gan ne?

Pat laimīgajiem 100%-go redzes īpašniekiem arī reizēm ir nepieciešams brilles: kādam, lai izveidotu skatuves tēlu, bet kādam, un attēlu. Jo veiksmīgi piemeklētas brilles – stilīgs un neaizmirstamu akcents, kas izdaiļos jebkura persona. Un vēl viņi spēj veikt savu funkciju personīgo stilista-vizāžista!

Piemēram, ir jauns, bet talantīgs darbinieks saņem nopietnu vadošu amatu, bet no puiša personas, biznesa partneriem un padotajiem neapzināti neuztver to nopietni.

Pievienot jaunajam vadītājam statusu un kārtīgumu palīdzēs labs uzvalks, laba frizūra… un brilles-nulles tēlu. Jo sagaida, kā zināms, ir ne tikai par apģērbu, bet arī rotaļlietas.

Arī ietvars var koriģēt sejas formu vai noslēpt nelielus defektus (piemēram, rēta). Visbeidzot, punktiem “tēla” spēj veikt sava veida psiholoģiskā aizsardzība un pievienot uzticību publiskās uzstāšanās reizēs, eksāmenu vai konsultācijā.

Brilles bez optiskām lēcām, bet, imidžam – kāpēc gan ne?

Brilles sen vairs nav tikai veidu, lai kompensētu slikta redze un ieņēma nozīmīgu vietu rindā aksesuāri, kuri veido stilu un tēlu. Un nekas netraucē izmantot tos kā aksesuārs, pat tad, ja nav problēmas ar redzi. “Spēlējot” ar krāsām un formām, var panākt efektu, kas ne vienmēr ir spējīgs pat profesionāls make-up. Bet atšķirībā no dekoratīvās kosmētikas, brilles velk un noņemami par sekundē, nebaidās no laika kaprīzēm un saglabā krāsu un formu visas dienas garumā.

About the author

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *