Par mums

Miljoniem cilvēku, kas uztic mums savu redzējumu, un tam ir iemesli:

  • Mūsu uzņēmums ir atzīta starptautiskajā tirgū, un mēs nesam pilnu atbildību par kvalitāti visām precēm un pakalpojumiem. Mēs saprotam, cik svarīgi ir visu savu darbu un iegūldam profesionālās zināšanas no saviem darbiniekiem, lai jebkurā brīdī būtu pārliecināti: jūs saņemsiet profesionālu palīdzību un individuālu pieeju.
  • Jebkurā salonā jūs vienmēr saņemsiet profesionālu palīdzību, izvēloties, izvēloties, pasūtot un iegādājoties briļļu vai lēcu palīdzību. Sertificēti ārsti-oftalmologi veiks konsultāciju, redzes diagnostiku un individuālu korekciju tuvredzības, tālredzības un citas problēmas.
  • Izvēlēties brilles, nepavisam nav sarežģīta lieta! Viss process, sākot no redzes pārbaudes un beidzot ar iepirkuma briļļu vai lēcu palīdzību, mēs, saprotams, ātrs un ērts. Pēc tam mēs jebkurā brīdī ir gatavs atkal palīdzēt un atbildēt uz visiem jautājumiem.
  • Mūsu sortimentā – tikai sertificētus produktus, kas atbilst starptautiskajiem standartiem, starp kuriem ir iesniegti ekskluzīvas dizaineru zīmoli.