Redzes pārbaude

REDZES PĀRBAUDE

Redzes pārbaude — tā ir neaizstājama sastāvdaļa ir rūpes par sevi, lai novērstu acu slimībām un saglabāt asu redzi uz ilgiem gadiem. Mēs saprotam, cik jūs novērtējat savu laiku, tāpēc kompleksā diagnostika viedokļa mūsu salonos aizņem ne vairāk kā 20 minūtes. Veltiet sev nedaudz laika jau šodien un novērsiet problēmas ar redzi nākotnē. Pārbaudīt redzi bez maksas — mēs sniedzam 100% atlaidi pakalpojumam, kad tiešsaistes reģistrācijas caur oficiālajā mājas lapā, sniedzot piemērošanas numuru.

Kāpēc acu ārsti iesaka pārbaudīt redzi vismaz reizi gadā?

Mūsdienu pasaulē ir problēmas ar redzi kā nekad agrāk ir liela mēroga nozīme mūsu dzīvē, izspiežot sevi citu slimības. Kāpēc tā notiek? Informācijas laikmetā, attīstības televīzijas nozarē un bezmaksas interneta pieejamību, nav iespējams nepamanīt, cik ātri apsēžas mūsu redzi, kā ļaunāk mēs sākam redzēt arī ierastās lietas un cik ļoti dažreiz sāp acis pēc darba dienas.

Problēma uzņem vēl lielākus apgriezienus tad, kad mūsu slinkuma un neuzmanības kļūst par iemeslu, lai aizmirst par pašu galveno — veselību svarīgo orgānu. Īpaši svarīgi biežāk pārbaudīt redzi vecāka gadagājuma ļaudīm. Piemēram, jūs zināt, ka krāsu aklums ne vienmēr ir iedzimta slimība? Pārkāpumu bieži notiek sakarā ar vecuma izmaiņām un nepietiekamas rūpes par acīm.

Kā rāda prakse, rasties acu slimības var būt jebkurā vecumā, tāpēc ikvienam cilvēkam ir svarīgi neatlikt vizīti pie ārsta un ieteicams vismaz reizi gadā ir jāiziet pārbaude. Ja lietojat kontaktlēcas, veikt diagnostiku viedokļa ir ieteicams veikt divas reizes gadā. Papildus konsultācijas par jūsu veselību, mēs ar lielāko prieku palīdzēsim jums izvēlēties brilles, ja nepieciešams.